Pin-up Membership Bytom

Agora Bytom! Klub zawsze staje na wysokości zadania i dopasowuje ofertę do indywidualnych potrzeb, a także budżetu. Jedno jest pewne, organizacja urodzin, czy innych ważnych wydarzeń w tym miejscu, będzie niezapomnianym przeżyciem.

  • Piątki i soboty nadają się do tego idealnie.
  • nich specjalne wyposażenie kręgielni (np. mniejsze kule i bramki).
  • To doskonała rozrywka w amerykańskim stylu lat 50-tych!
  • zainteresowanych czeka aż 8 profesjonalnych torów bowlingowych oraz
  • Otrzymają również niecodzienny prezent – kupon na godzinę gry w kręgle, do wykorzystania przez cały styczeń w kręgielni Pin-Up!
  • Aby

potów na siłowni, długich spacerów czy wieczorów filmowych, od czasu do czasu warto również się nieco rozerwać. Naturalnie nasuwa się pytanie, gdzie najlepiej to zrobić na terenie Bytomia? Absolutnie w klubie Pin-Up! To doskonała rozrywka w amerykańskim stylu!

Kręgle Karnet

Jest także miejscem, w którym można zorganizować niezapomnianą imprezę okolicznościową właśnie z kręglami jako motywem przewodnim. Osoby, które pragną zorganizować nietypowe urodziny, wieczór kawalerski, panieński, a nawet imprezę firmową mogą to zrobić w Pin-Up! W CH

Pin-up bytomhttps://www.pin-up-kasyno.pl

Poznaj unikatowy koncept, w którym klub oferujący wieczory pełne największych muzycznych przebojów łączy się ze znakomitą rozrywką dla całej rodziny. To doskonała rozrywka w amerykańskim stylu lat 50-tych! Zapraszamy do naszego klubu znajdującego się w centrum handlowym Agora Bytom na 2 poziomie. Aby tego było mało, Pin-Up! To doskonałe miejsce na spotkanie w gronie

Pin-up! Bar Bytom

6 stołów bilardowych. Oczywiście Pin-Up! Nie zapomina o

Znajdź Kręgielnie W Twoim Mieście

Otrzymają również niecodzienny prezent – kupon na godzinę gry w kręgle, do wykorzystania przez cały styczeń w kręgielni Pin-Up! W Agorze Bytom.

najmłodszych mieszkańcach miasta – dzieciach. Klub przygotował dla nich specjalne wyposażenie kręgielni (np. mniejsze kule i bramki). To coś więcej niż klub. To również osiem profesjonalnych torów bowlingowych, bilard i dobra zabawa w samym sercu Bytomia. Znajdująca się w Bytomiu kręgielnia Pin-Up!

To jedyna kręgielnia i klub bilardowy w mieście, który zapewnia rozrywkę dla każdego, bez względu na wiek. Co więcej, na zainteresowanych czeka aż eight profesjonalnych torów bowlingowych oraz

Bilard Na Godziny

Music&Bowling to miejsce, w którym dominuje nostalgiczny klimat lat eighty. Ta niepowtarzalna atmosfera świetnie współgra z grą w kręgle, której w miejscu tym można oddać się na 9 w pełni profesjonalnych torach do bowlingu. Najwyższej jakości kule do kręgli dostępne na miejscu z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Kręgielnia Pin-Up!

najbliższych przyjaciół, czy rodzinny wypad na kręgle lub bilard. Piątki i soboty nadają się do tego idealnie. Ponieważ wtedyklub pracuje znacznie dłużej. Z okazji Nowego Roku uczestnicy sylwestra w Klubie Muzycznym Pin-Up!

Nie samą pracą żyje człowiek, z czego doskonale zdaje sobie sprawę każdy mieszkaniec Bytomia. Oczywiście oprócz wyciskania siódmych